proti - to be online   
Strona główna
O nas
Gdańskie Centrum Mediacji
Aktualności
Partnerzy
Kontakt
Mediacja- sztuka rozwiązywania konfliktów
Autor: Grethe Nordhelle
Tytuł: MEDIACJA
Podtytuł: Sztuka rozwiązywania konfliktów
Wydawca: FISO
Przekład: Karolina Drozdowska
Liczba stron: 392
Okładka: miękka
Format: 16,5 x 23,5
ISBN: 978-83-927-231-5-8
Cena: 69 zł
 
Książka „MEDIACJA. Sztuka rozwiązywania konfliktów” skierowana jest do ludzi zajmujących się zagadnieniem mediacji w praktyce – mediatorów, sędziów, adwokatów, specjalistów zajmujących się konfliktami i ich rozwiązywaniem. Z uwagi na przystępny sposób przekazu będzie przydatna szerokiemu odbiorcy, którzy chcą po prostu poszerzyć wiedzę o ludziach, bo przecież na co dzień wszyscy jesteśmy mediatorami, rozwiązujemy problemy sprzeczających się dzieci lub skłóconych przyjaciół.

Autorka prezentu je rożne tradycje związane z mediacją. Następnie ukazuje najbardziej wymagający obszar, na który, jako mediatorzy, niechybnie wkroczymy - nadużycie władzy i nierównowagę sił. Czytelnik otrzymuje precyzyjne wskazówki, jak można rozpoznać nadużycie władzy oraz jak można próbować zniwelować nierównowagę sił między stronami konfliktu.

Książkę „MEDIACJA. Sztuka rozwiązywania konfliktów” dobrze się czyta, a jej treść jest łatwo przyswajalna. Autorka ma solidne podstawy i szeroką wiedzę o przedmiocie, który przedstawia, oraz o strategiach mediacyjnych, które przybliża. Używa konkretnych przykładów z własnego doświadczenia, do których czytelnik może się łatwo odnieść. Opracowanie Grethe Nordhelle należy polecić specjalistom zajmującym się rozwiązywaniem konfliktów oraz mediatorom, zwłaszcza tym, którzy rozstrzygają sprawy rodzinnych.

 


Zamów pozycję
Odbiór osobisty
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*
Po złożeniu zamówienia prosimy o dokonanie przelewu doliczając cenę przesyłki (7 zł).
Dane do przelewu:
Rachunek bankowy: Kredyt Bank 16 1500 1285 1212 8004 4840 0000
Nazwa: Fundacja Inicjatyw Społecznie Odpowiedzialnych
Tytuł przelewu: "Wydawnictwo"

kontakt telefoniczny pod nr [058] 322 31 49

*AKCEPTACJA REGULAMINU SPRZEDAŻY I ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Akceptuję regulamin i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Inicjatyw Społecznie Odpowiedzialnych z Gdańska (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych- Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami) – na potrzeby sprawnej oraz zgodnej z polskim prawem realizacji zamówienia.

Nasze działania
Strona www.fiso.org.pl zmodernizowana ze środków Projektu Gdańskie Centrum Mediacji,
dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Dołącz do nas na facebook
Copyright © Fundacja Inicjatyw Społecznie Odpowiedzialnych
projekt i realizacja: proti - to be online