proti - to be online   
Strona główna
O nas
Gdańskie Centrum Mediacji
Aktualności
Partnerzy
Kontakt
Szkolenie Podstawowe z Mediacji

Po ukończeniu Podstawowego Szkolenia z Mediacji zdobędziesz uprawnienia do prowadzenia mediacji zgodne ze standardami Społecznej Rady do spraw Alternatywnych metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze  Sprawiedliwości. 

W trakcie szkolenia poznasz, między innymi: techniki mediacyjne, procedury stosowane w sytuacjach konfliktowych, prawne aspekty postępowań mediacyjnych. Ćwiczenia odbędą się na przypadkach autentycznych sporów i konfliktów z jakimi zetknęliśmy się w trakcie naszej pracy.

Zapraszamy szczególnie: psychologów, pedagogów, pracowników socjalnych, kuratorów, socjologów, prawników, aplikantów adwokackich, absolwentów studiów lub studentów wyżej wymienionych kierunków oraz wszystkich zainteresowanych zdobyciem kwalifikacji w zakresie mediacji.

 
Miejsce: siedziba Fundacji FISO w Gdańsku, ul. Gdyńskich Kosynierów 11

Czas trwania
:
40  godzin 

Plan zajęć:
 • I weekend: 
  • sobota godz. 9.00 do 19.00
  • niedziela godz. 9.00 do 19.00 
 • II weekend:
   • sobota godz. 9.00 do 19.00
   • niedziela godz. 9.00 do 19.00 

Prowadzący:
Szkolenia prowadzone będą przez praktyków mediatorów z długoletnim stażem, którzy z wykształcenia są: prawnikami, psychologami, pedagogami. Wszystkie te osoby spełniają standardy (Społecznej Rady do spraw Alternatywnych metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości ) określone dla osób prowadzących szkolenia z mediacji.

Metoda szkolenia:

Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, interaktywną, z nastawieniem na przekazywanie doświadczeń praktycznych. Uczestnicy biorą udział w specjalnie przygotowanych symulacjach, pracując w małych 3-osobowych zespołach.

Warunki zaliczenia szkolenia:

90 % obecności, aktywny udział w zajęciach i symulacjach mediacji, umiejętność pracy zadaniowej oraz pracy w grupie, uzyskanie pozytywnej oceny trenerów z całości zajęć oraz zaliczenia testu z wiedzy teoretycznej.

Koszt szkolenia:

1250 zł.
*
Informacje organizacyjne:

Zaliczka bezzwrotna: 250 zł gwarantuje miejsce na liście uczestników; płatna do 3 dni po dokonaniu rezerwacji, UWAGA! przy rezygnacji nie zwracamy zaliczki.
Całość płatna do tygodnia przed terminem szkolenia.

*istnieje możliwość zapłaty w ratach, w tym celu prosimy kontaktować się z Fundacją,
*w cenę wliczony drobny poczęstunek, kawa, herbata, napoje.
 
Numer konta do wpłaty  Gdańskie Centrum Mediacji  54 1140 2004 0000 3202 7971 2567
– z dopiskiem „Szkolenie Podstawowe z Mediacji Imię i Nazwisko".
 
W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego, na adres biuro@fiso.org.pl
 
 
 
 
Nasze działania
Strona www.fiso.org.pl zmodernizowana ze środków Projektu Gdańskie Centrum Mediacji,
dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Dołącz do nas na facebook
Copyright © Fundacja Inicjatyw Społecznie Odpowiedzialnych
projekt i realizacja: proti - to be online